دفتر مرکزی : استان البرز، کرج، مهرشهر فاز1، کوچه بنفشه، خیابان شهید دشتیان زاده ، ساختمان مپنا 4، قطعه 581، طبقه اول، واحد 2

  از شنبه تا پنج شنبه 08:00 - 04:30  دپارتمان فروش : 09192616910 ،09120557001،09120557002

به گزارش اقتصادآنلاین، طی توافقی قرار شده، ۳۰درصد از ظرفیت پتروشیمی تولیدکننده اصلی به یک شرکت خاص اختصاص داده شود که تحویل این حجم از تولید به یک شرکت، عملا پنجاه کارخانه فعال در زمینه تولید رزین پلی استر را با مشکل مواجه می‌کند.

اگر برنامه دقیقی برای عرضه این دو محصول، رفع محدودیت و یا رفع توقف عرضه‌ تا پایان سال اتفاق نیفتد، حدود ۱۵۰ تا  ۲۰۰ شرکت تولیدکننده انواع رزین، پلی استر، آلکید و پلی‌استر پودری دچار چالش می‌شود و حدود ۱۰هزار نفر نیروی کار مستقیم و صنایع وابسته با چالش اساسی مواجه خواهند شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری برنا، دبیر انجمن رنگ و رزین ایران مسیر طی شده توسط وزارت صمت را خوب و مناسب ارزیابی کرد و گفت: اگر به وزیر اجازه کار داده شود خیلی عالی است، زیرا در مدت وزارت ایشان کمک‌های زیادی صورت گرفت و مکاتبات با سرعت بررسی و رسیدگی شد.

فوزیه صباح افزود: یکی از برنامه‌های فاطمی امین آسیب‌شناسی این صنعت برای حمایت از آن است که  بسیار ارزشمند است و می‌تواند در حل مشکل واحدها تأثیر زیادی داشته باشد.

وی ادامه داد: صنعت رنگ و رزین به علت موادی که قیمت آن‌ها روزبه‌روز افزایش پیدا می‌کند، بسیار آسیب‌پذیر است و نیازی به حمایت و توجه دارد.

امیرحسین کمیلی روز چهارشنبه  در مراسم افتتاحیه نمایشگاه تخصصی رنگ، رزین و پوشش های صنعتی اصفهان  افزود: برگزاری این دست رویدادها در اقتصاد و صنعت  می‌تواند موثر باشد و به خصوص که بعد از چند سال رکود و رونق است.

وی صادرات را از اهداف اصلی خواند و تاکید کرد: توسعه صنایع پایین دستی موجب ارزش افزوده بیشتری می‌شود و هدفگذاری ما باید فتح بازارهای جهانی باشد.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان تاکید کرد: با هم‌افزایی بین نخبگان و مجموعه‌های دانش بنیان می‌توان به ارتقا کیفیت محصولات  دست یافت.

رییس انجمن مدیران صنایع استان اصفهان نیز در این مراسم گفت: پلیمر نخستین صنعت صادراتی کشور در ۲ سال گذشته بوده و بیش از ۲.۷ میلیارد دلار به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم در این حوزه صادرات داشته‌ایم. مسعود جمالی با اشاره به ظرفیت صنعت پلاستیک و پلیمر در سطح کشور، اظهار کرد: پلاستیک به ویژه در دوران کرونا به صنعتی تبدیل شد که به سلامت جامعه  کمک می‌کند.

وی با بیان اینکه از صنعت پلیمر در زندگی روزمره، خودرو، پزشکی، هوافضا وسایر موارد  استفاده می‌شود، تاکید کرد: صنعت پلیمر پیشران صادرات صنایع کشور است و در ۲  سال گذشته اولین صنعت صادراتی کشور بوده و بیش از ۲.۷ میلیارد دلار به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم در این حوزه صادرات داشته‌ایم. رییس انجمن مدیران صنایع استان اصفهان همچنین افزود: ۱.۵ درصد تولید ناخالص کشور متعلق به صنعت پلیمر و ۳.۶ اشتغال کشور در این صنعت است.

وی اضافه کرد: در استان اصفهان بیش از ۴۰۰ واحد تولیدی و صنعتی و ۸۵۰ واحد تولیدی و صنفی در صنعت پلیمر فعال است. به گزارش ایرنا، دوازدهمین نمایشگاه تخصصی اصفهان پلاست و نهمین نمایشگاه تخصصی رنگ، رزین و پوشش‌های صنعتی از امروز با حضور ۱۰۰ مشارکت‌کننده از استان‌های مختلف آغاز بکار کرد و تا بیست و سوم اردیبهشت‌ادامه دارد.

این نمایشگاه با وسعت ۱۲ هزار متر فضای نمایشگاهی میزبان ۱۰ شرکت از مجموعه‌های رنگ و رزین، پوشش‌های صنعتی، صنایع پلیمری و پلاستیک است.

رنگ پلی یورتان نانو؛ کاربردی در صنعت هوایی با خاصیت استحکام بالا، مقاومت شیمیائی مناسب و عدم شره شدن به بازار آمد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، استفاده از رنگ و رزین و انواع پوشش‌ها در صنایع و قطعات مختلف با اهداف مشخصی مانند زیبائی، مقاومت به سایش و خوردگی یا افزایش خواص نوری و هدایتی و موارد دیگر، حائز اهمیت است.

هدف آتی فام پایدار

شرکت آتی فام پایدار در حال حاضر رنگها و پوششهای مورد نیاز صنایع بزرگ کشور نظیر نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، نیروگاهی، آب و فاضلاب و انواع سازه های فلزی را تولید و تامین می نماید ، و همواره برای جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود تلاش کرده و برای رسیدن به این هدف بهره گیری از سیستمهای نظارتی و کنترلی دقیق و پیشرفته را اولویت اول خود قرار داده است. 

ارتـبـاط بـا ما

کارخانه : 02637772302الی3

دفتر مرکزی : 02632686

مدیرعامل : 09126187798

دپارتمان فروش : 02637772229 داخلی107  همراه : 09192616910 ، 09120557001 ، 09120557002

آدرس دفتر مرکزی : استان البرز، کرج، مهرشهر فاز1، کوچه بنفشه، خیابان شهید دشتیان زاده (دانش)، ساختمان مپنا 4، قطعه 581، طبقه اول، واحد 2 

کدپستی : 3185888542

آدرس کارخانه : استان البرز ، شهرک صنعتی اشتهارد،بلوار ابوریحان ملاصدرا غربی،خیابان شیدا دوم ،خیابان غزل دوم خیابان شیدا چهارم خیابان غزل سوم قطعه 41113

کدپستی : 3188116795

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.